Топ продаж




Електролічильник NIK 2300.AP3T.2000.MC.11 3х220/380В (5-120А) трифазний, багатотарифний NEW
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електролічильник NIK 2300.AP3T.2000.MC.11 3х220/380В (5-120А) трифазний, багатотарифний
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Виробник | NIK |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 178 мм |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Стан | Новий |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 120 А |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Тип підключення | Пряме |
| Тип індикатора | РКІ |
| Кількість тарифів | 4 |
- Ціна: 3 300 ₴
